KONST / Litografier / Grafiskt blad 13913050
nr 1391 3050
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Ballerina med rosor". Signerad, numrerad 25/50,36x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 50x39 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:18
19/4 11:45:45